poniedziałek, 21 lipca 2014

Cluster meeting !

Po dwóch miesiącach postanowiłam zrobić drugie podejście do tzw. "cluster meeting"-u. Pierwsze spotkanie się nie udało...zraziłam się i nie chciałam iść przez długi czas..Ale potrzebowałam kilku informacji o szkole i też chciałam poznać kogoś nowego, więc postanowiłam pójść ;)
Było bardzo miło :)
Poznałam parę dziewczyn i spędziłam miło czas ;)
LCC (Local Community Conselour) - Fernanda wymyśliła taką zabawę Scavenger Hunt. Dostałyśmy zestaw kartek, na których umieszczone było 35 zadań, miałyśmy je wykonać w ciągu 1,5 h. Zadania były różne.. np. policzyć manekiny w czapkach w danym sklepie, zbudować domek z Lego i zrobić sobie z nim zdjęcie, wypisać nazwy rozmiarów lodów w jednej lodziarni, no przeróżne. Wszystkie miejsca znajdowały się w jednym centrum handlowym (Tyson's Corner). Zadania były o tyle trudne, że trzeba było wiedzieć gdzie znajdują się dane sklepy, bo gdyby za każdym razem sprawdzać to zajęłoby to bardzo dużo czasu ;-)
Fernanda podzieliła nas na drużyny, została też przewidziana nagroda za najszybsze wykonanie zadania. My zajęłyśmy drugie miejsce, ale dla nas nagroda też się znalazła ;-)

Oto kilka zdjęć z tego dnia :)


W tym zadaniu trzeba było w konkretnym sklepie założyć te same ubrania, które miał na sobie manekin i zrobić sobie z nim zdjęcie ;-)
Z: zrobić sobie zdjęcie z zielonymi fotelami w tym (zapomniałam nazwy) sklepie.
Z: Zrobić sobie zdjęcie z książkowym przewodnikiem z kraju, z którego pochodzi ktoś z grupy.
Hallmark.
No i NAGRODA ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz